Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

První klienti Domova Háj se přestěhovali

/
/
/
582 ZobrazeníV minulém týdnu se první klienti ledečského Domova Háj přestěhovali do nových domovů ve Světlé a Ledči nad Sázavou. Ve dvou domech ve Světlé nad Sázavou bude žít celkem dvanáct lidí, v každém z nich šest.

Obyvatelům obou rodinných domů, kteří potřebují vysokou míru podpory, bude poskytována sociální služba „domov pro osoby se zdravotním postižením“. Současně se v blízkosti obou domů je postaveno zázemí pro management Domova Háj, v jehož areálu je umístěna sociální služba sociálně terapeutická dílna. Dílna je k dispozici pro lidi s mentálním a kombinovaným postižením, a to jak z Domova Háj, tak i z veřejnosti.

V Ledči nad Sázavou ve dvou domech bude žít také dvanáct lidí. Dům, do kterého se tento týden nastěhovali klienti, je určen pro šest osob, které potřebují vysokou míru podpory, a bude v něm poskytována služba domov pro osoby se zdravotním postižením.

Domov Háj prochází procesem transformace. Další klienti se budou stěhovat do lokalit Havlíčkův Brod, Golčův Jeníkov a Chotěboř v srpnu letošního roku.

  • Facebook
  • Twitter