Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

První film se bude na letním kině v Jihlavě promítat už 5. června

/
/
/
1126 ZobrazeníJihlava připravuje program letních promítání na celou plochu plátna Letního kina Heulos. Město pro diváky připravilo většinou české filmy, startuje se už tuto sobotu filmem Ženy v běhu. Dalšími „trháky“ a lákadly jsou například Teorie tygra, Vlastníci nebo Šarlatán. Promítat se bude většinou v sobotu, a to každý týden po celé léto až do 11. září.

Filmy se budou v Letním kině Heulos promítat na plochu o velikosti 28 krát 11 metrů. Na celé plátno se takto naposledy promítalo v 80. letech minulého století. Symbolické vstupné bude na jednotlivé projekce 50 Kč a lze je koupit také online, a to zde. Kompletní program je k dispozici zde. Pro aktuální upozornění, změny v programu nebo pozvánky na další akce doporučujeme také sledovat facebookovou stránku Letní kino Heulos.

„Při promítání bude samozřejmě nutné dodržovat veškerá aktuální vládní protiepidemická opatření. V tuto chvíli je to povinnost mít při vstupu i po celou dobu promítání ústa zakrytá respirátorem, dále se prokázat sedm dní starým PCR testem, 72 hodin starým antigenním testem, případně potvrzením o očkování nebo prodělání nemoci COVID-19 v posledních maximálně 180 dnech. Při vstupu bude také všem návštěvníkům změřena teplota. Předpokládáme však, že se opatření během léta zmírní,“ uvedla primátorka města Karolína Koubová.

Vstupy do areálu budou dva – ve směru od kostela sv. Jakuba Většího a od Zoologické zahrady Jihlava. V areálu hlediště letního kina se navíc stále opravuje levá část. Oprava by měla probíhat ještě během června. „Stavební práce samozřejmě nebudou probíhat při promítání, místa na sezení je mimo staveniště dostatek, přesto prosíme návštěvníky o zvýšenou opatrnost,“ uvedl mluvčí města Radovan Daněk.

  • Facebook
  • Twitter