Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Odpoledne s Krakonošem, Sněhurkou nebo Rumcajsem v Havlíčkově Brodě

/
/
/
1579 ZobrazeníPři příležitosti oslav Mezinárodního dne dětí chystá Mateřské centrum Zvoneček na sobotu 5. června tradiční Pohádkovou cestu. Kromě známých pohádkových bytostí, jako je Krakonoš, Sněhurka a sedm trpaslíků nebo Rumcajs s Mankou, se děti i rodiče mohou těšit na Pribináčka a jeho dobroty.

Akce odstartuje ve 14.00 v parku Budoucnost za budovou AZ centra, kde na děti a rodiče bude čekat celkem deset stanovišť. „Společně pomohou například vodníkovi navěsit pentličky nebo nachytat rybky. U Karkulky se procvičí v hodu míčkem do vlkovy tlamy,“ popisuje jedna z koordinátorek Mateřského centra Zvoneček Lenka Hurtová. Pohádková cesta bude návštěvníkům otevřená do 17.00 a celá trasa jim zabere asi hodinu. Děti se mohou těšit nejen na typické pohádkové bytosti, na akci zavítá i Pribináček. „Pribináček nás bude provázet po celé odpoledne a přiveze s sebou i sladké odměny. Kromě nich budou na děti čekat plyšáci, omalovánky a další drobné dárečky jako pozornost za splnění úkolů,“ svěřuje koordinátorka Mateřského centra Zvoneček Anna Doleželová s tím, že odměna čeká opravdu na každého. „Nejde o to, kdo bude nejrychlejší nebo nejlepší. Cílem akce je, aby si rodiče užili společně s dětmi svůj volný čas a všichni společně se zapojili do připravených aktivit,“ dodává Anna Doleželová.

  • Facebook
  • Twitter