Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Provoz na dálnici v pondělí omezily havárie

/
/
/
428 ZobrazeníKe dvěma nehodám došlo v pondělí 14. února na dálnici D1, první se stala v 6.30 na 78. kilometru ve směru na Prahu, druhá krátce před osmou hodinou ve stejném směru na 84. kilometru. U obou se vytvořila kolona, obě se po hodině a půl od nehody začaly rozjíždět.

Na 78. kilometru se srazila tří vozidla. „Jednalo se o dvě dodávková auta a jedno osobní. Při střetu se jedna osoba lehce zranila. Dálnice D1 byla v místě průjezdná pouze po zpevněné krajnici. V místě se vytvořila kolona v délce zhruba šesti kilometrů. Havarovaná vozidla byla odstraněna a v místě byl obnovený provoz krátce po osmé hodině,“ popsala první havárii Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočina.

Havárie na 84. kilometru dálnice ve směru Prahu se stala na konci kolony. „Podle prvotních informací řidič dodávkového vozu narazil do zpomalujícího nákladního auta, které dojíždělo na konec kolony. Při nehodě se řidič dodávky zranil a z místa ho přepravil vrtulník do zdravotnického zařízení v Pelhřimově.
Místo nehody bylo průjezdné se zvýšenou opatrností pouze levým jízdním pruhem, poté se podařilo vozidla přemístit na krajnici a v 9.28 se provoz plně obnovil. I za touto nehodou se vytvořila kolona, která se poté plynule rozjela,“ dodala Dana Čírtková.

Havárie na 84. kilometru dálnice ve směru na Prahu, foto: Policie ČR
  • Facebook
  • Twitter