Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Při řadě stavebních projektů se bez výkonného agregátu neobejdete! Co dalšího se může hodit?

/
/
/
607 ZobrazeníNejen při výstavbě, ale i při rozsáhlejších rekonstrukcích se u různých stavebních projektů neobejdete bez výkonné elektrocentrály. V řadě případů totiž není k dispozici připojení k elektrické rozvodné síti nebo k inženýrským sítím vůbec. Ačkoli by se stavbou tzv. antoníčka mělo začít, opak je mnohdy pravdou. Naštěstí si elektrocentrály nemusíte vždy kupovat, protože si je v půjčovnách stavebních strojů a nářadí můžete i zapůjčit.

Proč si elektrocentrálu zapůjčit a ne kupovat?

Ačkoli patří agregáty mezi velmi využívaná elektro zařízení, jež nachází své uplatnění napříč mnoha obory, někdy se vyplatí si jej spíše půjčit než zakoupit. Jedná se například o situace, kdy potřebujete dočasně zvýšit objem dodávané elektrické energie nebo jen její příležitostné využití, což může i ve stavebnictví nastat, pokud se věnujete zejména interiérovým rekonstrukcím.

Pořizovací náklady na elektrocentrály mohou být dosti vysoké, a to především v ohledu na její výkon a hlučnost. Navíc vám vznikají i další náklady spojené s vhodným uskladněním elektrocentrály, zabezpečením tohoto objektu či opravami a údržbou samotné elektrocentrály. Pokud se však rozhodnete, že si zapůjčíte elektrocentrálu můžete tyto starosti převzít právě zvolená půjčovna elektrocentrál.

V případě, že se rozhodnete zapůjčit si agregát, hledejte půjčovnu, která nabízí i veškeré potřebné příslušenství včetně kabeláže a dalších doplňků. Jen tak se můžete plně věnovat své práci, bez zbytečných prostojů.

Nenechte se limitovat časem, respektive světlem

Zejména v zimním období jsou nepřítelem stavebnictví krátké dny a nízké teploty, což výrazně zkracuje pracovní den. Při práci v interiéru si s obojím můžete poradit hravě, a to díky výkonným konvektorům a kvalitnímu osvětlení. Stačí jen mít připojení k elektrické síti či dostatečně výkonnou elektrocentrálu a pracovat můžete i po setmění.

V případě, že hledáte partnera, který vám nabídne možnost zapůjčení veškerého stavebního nářadí a příslušenství, zkuste se obrátit na společnost Boels. Kromě běžného elektrického nářadí, nabízí i velké stavební nářadí a stroje, přičemž v jejich nabídce nechybí ani praktičtí pomocníci pro přepravu, jako jsou vozíky, přepravníky, klasický rudl a mnoho dalšího.

Práce ve výškách? Žádný problém!

Pro práci ve výškách stále nejčastěji používá lešení, jehož montáž bývá mnohdy složitá a tím i časově náročná. Ačkoli vám mohou ty nejlepší půjčovny na trhu nabídnout možnost pronájmu lešení, mnohé z nich již disponují vysokozdvižnými pracovními plošinami. Ty vám ušetří čas i peníze a při správné volbě jejich typu usnadní přístup do většiny vysoko položených míst. Kromě rekonstrukce budov či údržbářských prací jsou v současné době populární i při úpravách veřejné zeleně.

  • Facebook
  • Twitter