Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Premiérový šampionát Ondřeje Květona

/
/
/
1213 ZobrazeníVydařenou premiéru prožil na nedávném mistrovství České republiky mužů a žen ve stolním tenisu pro rok 2019 v Teplicích člen havlíčkobrodské Akademie HB Ostrov Ondřej Květon.

Český kadetský reprezentant nejprve úspěšně prošel kvalifikační soutěží, když vyhrál svou skupinu. Ve druhé kvalifikační fázi pak Ondra vyřadil Lukáše Hobla z SKST Cheb a probojoval se do hlavní soutěže. V I. kole hlavní soutěže Ondra Květon narazil na brněnského Radka Skálu, se kterým v havlíčkobrodské Akademii občas trénuje. Dramatický souboj dvou mladých hráčů rozhodla až sedmá sada, kterou vyhrál juniorský reprezentant z Brna.

Ondřej Květon se svým hvlíčkobrodským trenérem Davidem Štěpánkem

Ve čtyřhře mužů se Ondřej Květon představil po boku ostravského Adama Štalzera, mladíci v osmifinále prohráli s dvojicí Jiří Martinko – Patrik Klos 1:3 na sety.

František Kanta “sympaťákem roku“!

Další havlíčkobrodská stopa na mistrovství České republiky mužů a žen ve stolním tenisu pro rok 2019 v Teplicích. V rámci nedělního programu šampionátu byly vyhlášeny výsledky ankety Stolní tenista roku 2018. V jedné z kategorií se do listiny vítězů zapsal i druholigový hráč a trenér mládeže HB Ostrov Havlíčkův Brod František Kanta, který dostal od fanoušků stolního tenisu z celé České republiky nejvíce hlasů v kategorii pro nejsympatičtějšího hráče roku 2018.

František Kanta s cenou pro sympaťáka roku 2018
  • Facebook
  • Twitter