Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Předškolní dobývání hradu Ronovec

/
/
/
734 ZobrazeníCountry taneční skupina K+K, mladí hasiči Kojetín a Český svaz žen v Rozsochatci uspořádali na závěr prázdnin v sobotu 1. září pro děti i dospělé čtvrtý ročník akce tentokrát pod názvem Předškolní dobývání hradu Ronovec.

Počasí tentokrát nepřálo, a tak musela být zvolena mokrá varianta, takže akce byla přesunuta do KD v Kojetíně, což ale celé odpoledne přítomným na pěkném zážitku neubralo.

Dobývání hradu Ronovec

Hlavním pořadatelem byla manažerka country taneční skupiny K+K Dagmar Opršalová, která pozvala na akci mnoho účinkujících. Děti na trase plnily různé úkoly u pohádkových bytostí, za které dostávaly odměny. Připravena byla i ukázka hasičské a policejní techniky, sokolníci, střelba ze vzduchovky, kouzelnické vystoupení s ohňovou show, předvedení parního stroje a mnoho dalšího. Nechybělo ani posezení s kytarou a písničkami a povídání o rytířích.
I přes nepřízeň počasí tak všichni společně strávili pěkné odpoledne plné zážitků.

 

 

  • Facebook
  • Twitter