Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Před Vánoci mají zaměstnanci FOVY napilno

/
/
/
614 ZobrazeníVánoční cukroví, občerstvení na posezení s kolegy nebo přáteli před Vánoci, keramické ručně vyráběné dárky pro nejbližší. To vše vyrábí zaměstnanci sociálního podniku FOVY, který lidem s duševním onemocněním či jiným handicapem nabízí práci v sedmi provozech.

V bistru Čistá duše šikovné ruce zaměstnankyň dělají skvělé chlebíčky, jednohubky, obložené talíře, ale také upečou skvělé sladké dobroty a drobné občerstvení. Ideální na předvánoční posezení s kolegy z práce nebo s blízkými.

Cukrárna Čistá duše jako každý rok peče poctivé cukroví a kdo chce, tomu ušetří čas, který by jinak strávil u plotny. V krabičce jsou klasické kousky od vanilkových rohlíčků, přes pracny, pusinky, kokosky, linecké až po myslivecké knoflíky. „Vše pečeme z poctivých surovin, tedy másla a smetany,“ potvrdila vedoucí hlinecké cukrárny Marcela Fišerová.

Součástí sociálního podniku FOVY jsou také rukodělné provozy v Pelhřimově a Havlíčkově Brodě, které se zaměřují především na ruční výrobu keramiky. Vyrobí na zakázku téměř cokoliv od hrnečků, svícnů, misek, přes květináče, konvičky, sošky, popelníky až po drobné dárky a nově také svíčky. Veškeré kontakty jsou k dispozici na webových stránkách FOVY.

  • Facebook
  • Twitter