Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Práce na jihovýchodní části obchvatu Havlíčkova Brodu se na několik týdnů přeruší

/
/
/
608 ZobrazeníNa stavbě jihovýchodní části obchvatu Havlíčkova Brodu na silnici I/38 se stále pracuje. Práce už probíhají omezeně s ohledem na stávající klimatické podmínky, zejména probíhá odkop zeminy v hlavní trase obchvatu mezi budoucí mimoúrovňovou křižovatkou Skalka a sousedním mostem přes řeku Šlapanku.

Dojde tak k propojení hlavní trasy mezi okružní křižovatkou u prodejny Highland Sport a mostem přes Šlapanku, kde je postavena skruž pod posledním polem, v jehož betonáži už zabránilo počasí.

Stavební práce na obchvatu přeruší stavaři v úterý 20. prosince odpoledne a podle plánu by je měli obnovit v pondělí 9. ledna 2023 v závislosti na aktuálních klimatických podmínkách. Investor, kterým je Ředitelství silnic a dálnic ČR i zhotovitel děkují obyvatelům dotčených výstavbou za trpělivost a pochopení v souvislosti dopravními omezeními nebo přesunem velkého množství zemi, které bylo nutné s postupem výstavby v tomto roce realizovat.

  • Facebook
  • Twitter