Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pozemky pro výstavbu řadových domů v Třebíči půjdou do aukce

/
/
/
916 ZobrazeníRada města Třebíče doporučila v čtvrtek zastupitelům, aby schválili prodej prvních pozemků v lokalitě Na Kopcích – západ, formou aukce, která se v Třebíči pro prodej pozemků osvědčila. Zastupitelé o prodeji budou rozhodovat na svém zasedání 31. ledna.

Aukce se bude konat 13. března, od začátku února budou vyvěšeny podmínky prodeje na úřední desce města.

„V této aukci se bude prodávat prvních sedm pozemků z celkových třiatřiceti v uvedené lokalitě,“ uvedl starosta Pavel Pacal. „Vzhledem k počtu zájemců o nahlédnutí do projektové dokumentace a reakcí lidí je o výstavbu v Třebíči zájem. Předpokládáme, že prodej dalších pozemků proběhne také v letošním roce a zájemci si tak budou moci zakoupit místo pro stavbu podle svých představ,“ doplnil Pavel Pacal.

Pro účast v aukci bude nutné složit finanční jistotu. Její výše a přesné podmínky pro složení budou společně se všemi ostatními informacemi zveřejněny na úřední desce. Vydražitel po uzavření kupní smlouvy a uhrazení kupní ceny obdrží také územní rozhodnutí, stavební povolení a projektovou dokumentaci ke stavbě.

Mapa pozemků

Celá lokalita je zasíťovaná a veřejně přístupná. Případní zájemci mají možnost nahlédnout do projektové dokumentace na Městském úřadu v Třebíči, Odbor správy majetku a investic města. Kontaktní osoba: Pavlína Zerzánková, e-mail: pavlina.zerzankova@trebic.cz.

Lokalitou Na Kopcích však město s přípravou lokalit pro individuální výstavbu nekončí. V letošním roce začne výstavba dopravní a technické infrastruktury pro výstavbu 39 nových rodinných domů ve Vltavínské ulici.

  • Facebook
  • Twitter