Posvícení a soutěž o nejlepší koláče ve Služátkách – Vysočina-news.cz
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Posvícení a soutěž o nejlepší koláče ve Služátkách

/
/
/
570 ZobrazeníSlužátecké posvícení a soutěž o nejlepší posvícenské koláče se uskuteční v sobotu 2. listopadu ve Služátkách u Světlé nad Sázavou.

Posvícení zahájí v 17.00 ve služátecké kapličce slavnostní bohoslužba, kterou povede administrátor světelské farnosti P. Pavel Jäger. V 18.00 je na programu ve Služátecké baště informace o vysokorychlostní trati Praha – Brno a na stejném místě vystoupí v 18.15 zpěvák a kytarista Ondřej Láska.

V 19.00 pak ve Služátecké baště odstartuje soutěž o nejlepší posvícenské koláče. Do soutěže se může přihlásit každý, kdo upeče a přinese tradiční služátecké posvícenské koláče, kterou mohou být pouze vázané, jiné do soutěže nebudou podle informací pořadatelů přijaty. Koláče do hospody mohou zájemci nosit do 19.00.
Od 19.00 do 19.30 proběhne prezentace, poté bude následovat ochutnávka a vyhlášení nejlepších. Všichni, kteří se do soutěže přihlásí, obdrží ceny.


  • Facebook
  • Twitter