Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Postel hospoda kostel v Havlíčkově Brodě

/
/
/
1242 ZobrazeníKrajská knihovna Vysočiny uspořádala ve středu 9. září v sále Staré radnice besedu Zbigniewa Czendlika. Obsahem zajímavého večera bylo vyprávění příběhů ze života kněžského i jiného.

Polsko-český lanškrounský děkan Zbigniew Czendlik výborně pobavil přítomné publikum a mimo jiné řekl: „Na mé faře je zakázáno stěžovat si a naříkat, a proto mám napsáno na dveřích Nefňukat.“
Po skončení pořadu byla možnost si zakoupit knihu Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové s názvem Postel, hospoda, kostel, která vyšla v říjnu 2016.
V nabídce byly i knihy Uchem jehly: Zbigniew Czendlik a jeho hosté (vydaná v roce 2018) a Farská kuchařka (2019). Zakoupené knihy si návštěvníci nechali podepsat. „Původně byla beseda naplánovaná na 16. března a byla vyprodaná, kvůli koronaviru Covid-19 došlo na náhradní termín. Bohužel podle současných nařízení bylo nutné mít roušky,“ uvedla Ludmila Bouchnerová z Krajské knihovny Vysočina.

  • Facebook
  • Twitter