Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavský magistrát hledá ředitele Brány Jihlavy

/
/
/
706 ZobrazeníBrána Jihlavy – městská příspěvková organizace zaměřená na organizování kulturních a společenských akcí ve městě a na destinační management v současnosti hledá ředitele.

Město Jihlava vypsalo výběrové řízení na funkci ředitele/ředitelky příspěvkové organizace Brána Jihlavy. Hlavním cílem nové organizace je efektivní využití veřejných prostředků do rozvoje kultury a cestovního ruchu ve městě. Vybraný ředitel by měl nastartovat fungování a řízení Brány Jihlavy a připravit vznik oblastní destinační agentury. Součástí příspěvkové organizace se stanou pracoviště, která má dosud ve správě magistrát. Je to například Brána Matky Boží, Dům Gustava Mahlera nebo Jihlavské podzemí. Veškerou agendu by měla Brána Jihlavy začít přebírat za začátku roku 2021. Písemnou přihlášku lze podat do 30. září 2020, a to do 12 hodin. Více informací o výběrovém řízení.

Primátorka Jihlavy Karolína Koubová natočila výzvu směrem ke kreativním, komunikativním a manažersky schopným lidem nejlépe se zkušenostmi z oblasti kultury, společenského života a destinačního managementu.

  • Facebook
  • Twitter