Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pořadatelé vyhlásili fotosoutěž Zima na Třebíčsku

/
/
/
752 ZobrazeníDestinační kancelář Třebíčsko-moravská Vysočina vyhlásila pro všechny milovníky fotografování soutěž o zajímavé ceny nazvanou Zima na Třebíčsku. Startuje v pátek 18. prosince a potrvá do konce února příštího roku.

„Každý soutěžící může zaslat maximálně dvě fotografie. Hodnotící komise vybere z každé kategorie tři snímky, které ocení pobytem pro dvě osoby na Zámek Dukovany, voucherem do Adam’s Bar & bistro v Třebíči nebo poukazem na nákup regionálních výrobků z Kozí farmy v Ratibořicích.
Zaslané fotografie je třeba doplnit o jméno, příjmení, kontaktní email, mobil, místo pořízení a případně komentář. Fotografie musí být v minimálním formátu A3 a kvalitě 300 DPI. Vybrané snímky si po ukončení soutěže prohlédnou zájemci v některé z výstavních prostor v Třebíči, v případě příznivé epidemiologické situace proběhne vernisáž spojená se slavnostním předáním cen vítězům,“ uvedl za pořadatele Václav Prchal.

Své snímky mohou zasílat amatérští i profesionální fotografové od pátku 18. prosince do neděle 28. února na emailovou adresu destinační kanceláře destinacetrebicsko@gmail.com.

„Děkujeme partnerům z naší destinace, kteří nám věnovali ceny do soutěže. Jde o Zámek Dukovany, Adam’s Bar & bistro Třebíč a biofarmu Dora Ratibořice,“ dodal Václav Prchal.

Pravidla soutěže

Úvodní ilustrační foto: archiv Vysočina-news.cz

  • Facebook
  • Twitter