Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pop nebo opera, takový byl Novoroční koncert v Bystřici nad Pernštejnem

/
/
/
244 ZobrazeníNovoroční koncert v Bystřici nad Pernštejnem nabídl v úterý 9. ledna vystoupení muzikálové legendy Daniela Hůlky a tenoristy s Jakuba Pustiny za klavírního doprovodu. Přinesl průřez árií a duetů od opery po muzikál.

Celý večer moderoval sám Jakub Pustina. Oba zpěváky doprovodila na klavír Marta Vašková. Na závěr koncertu nechyběl ani tradiční přípitek a proslov starosty města Martina Horáka. Zájemci si pak také mohli přijít pro podpis a nechat se společně s umělci vyfotit.

Daniel Hůlka, který původně vystudoval operní zpěv, se teď téměř po třiceti letech muzikálové kariéry vrací do operního repertoáru.
Jakub Pustina, tenorista, patří k nejvýraznějším pěvcům současnosti. V jeho repertoáru nalezneme náročné party, jako je například Smetanův Dalibor, Canio v Leoncavallových Komediantech nebo extrémní role v dílech R. Wagnera.

  • Facebook
  • Twitter