Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pondělní večerní nehoda u Nové Cerekve omezuje provoz i v úterý

/
/
/
210 ZobrazeníV pondělí 17. dubna před osmou hodinou došlo na silnici I/19 v katastru Nové Cerekve na Pelhřimovsku k dopravní nehodě nákladního auta. Dvaadvacetiletý řidič s vozem DAF s návěsem jel ve směru od Starého Pelhřimova na Čížkov nezvládl řízení a vyjel s nákladní soupravou mimo silnici, kde havaroval.

„Při dopravní nehodě se nikdo nezranil. Místo dopravní nehody policisté ohledali a zadokumentovali, dechovou zkouškou u řidiče požití alkoholu vyloučili. Vlivem dopravní nehody vznikla předběžně vyčíslená škoda přes 650 tisíc korun. Dopravní nehodu vyřešili policisté z dopravního inspektorátu Pelhřimov s řidičem na místě v příkazním řízení. Kvůli překládce nákladu a vyproštění nákladní soupravy je aktuálně silnice v místě dopravní nehody omezena a provoz v řídí policisté kyvadlově,“ uvedla v úterý dopoledne policejní mluvčí Michaela Lébrová.

  • Facebook
  • Twitter