Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Poslední zastávkou turné Přístav skupiny UDG s Pekařem bude Jihlava

/
/
/
241 ZobrazeníKapela UDG v rámci klubového turné s názvem Přístav 2023 už vystoupila v několika městech napříč Českou republikou. Fanoušci se mohou těšit na speciálního hosta turné, konkrétně na populárního zpěváka Pekaře s kapelou, který má na svém kontě už tři alba a řadu známých a chytlavých singlů.

UDG lákají na více než dvouhodinový koncertní set, v němž zazní písně ze všech alb z více než dvacetileté kariéry této legendární ústecké rockové party. Poslední zastávkou bude tuto sobotu 22. dubna Jihlava, konkrétně D-Club v Jihlavě. Koncert začne ve 20.00.

Skupina UDG uzavře jarní koncertní šňůru v D-Clubu v Jihlavě, kde budou ke slyšení singly jako Parfémy, Plachty, Ještě jednou i největší hity skupiny UDG pojmenované Kurtizána či Motýly. A jestli tady existuje Bůh a vesmír je nekonečný všem přítomným určitě představí sám Pekař.

Kapela UDG

Fanoušci UDG a Pekaře se mohou těšit ještě na poslední koncert v rámci turné, a ten se odehraje o den později, tedy 22. dubna v Jihlavě. „Konečně se vracíme na místo činu. Před třemi roky, když jsme hráli v Peci pod Sněžkou byl už koviďák ve vzduchu a my vtipkovali, že nakonec ještě budou zakázaný koncerty, a že si třeba už nezahrajeme. To, že se to za pár dní stalo realitou už taková sranda nebyla. Čas běžel a kocovina zmizela stejně jako koviďák, a tak se těšíme zpátky do všech klubů, kde s vámi opět uvidíme,“ komentuje natěšený na turné Petr Vrzák, zpěvák UDG.

UDG – Přístav 2023

Vstupenky k prodeji na: https://xticket.cz/koncert-festival/998-udg-pristav-tour-2023-d-club—jihlava

  • Facebook
  • Twitter