Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Czech Open v čínském bojovém umění

/
/
/
499 ZobrazeníV neděli 16. dubna se uskutečnilo mezinárodní mistrovství České republiky pod záštitou České Federace Wushu (ČFW) Czech Open Wushu Brno 2023. Soutěžilo se v sestavách moderního (wu-shu) i tradičního (kung-fu) čínského bojového umění – pěstních stylech i s různými zbraněmi. Akce se zúčastnili i borci z Vysočiny.

Oddílu Wu-shu Pelhřimov se na tomto turnaji dařilo a zástupci klubu dovezli celkem sedm cenných kovů, z toho čtyři zlaté, dva stříbrné a jeden bronz.
Před hlavní částí turnaje soutěžili začínající závodníci v různých věkových kategoriích. Pelhřimovští zde měli sedm zástupců: Ema Kališová, Amálie Kubincová, Jakub Kubinec, Lukáš Bulant, Adriana Pešková, Nela Vondrová a Lucie Bělochová předvedli své umění a kromě pamětní medaile, si někteří vybojovali i diplom s umístěním.
Ema Kališová a Lucie Bělochová si odvezly diplom za druhá místa, Adriana Pešková získala třetí místo.

Úspěšní pelhřimovští borci wu-shu

Po úvodní části následovala část hlavní, samotné mezinárodní mistrovství (Czech open), kterého se zúčastnili
Martin Kališ a Petr Vaculín.

Martin vybojoval zlato v kategorii moderního wu-shu: muži +36 let severní pěst.
Petr třikrát zlato v kategoriích tradičního wu-shu (kung-fu): muži +36 let dlouhá zbraň; muži +36 let severní pěst a v kategorii párové a ohebné zbraně mix.

  • Facebook
  • Twitter