Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté žádají veřejnost o spolupráci

/
/
/
1007 ZobrazeníJihlavští policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc při prověřování posprejování vagonu, ke kterému došlo v druhé polovině září na hlavním vlakovém nádraží v Jihlavě. Potřebovali by zjistit totožnost dvou osob zachycených na videozáznamu.

„V Havlíčkově ulici došlo v prostoru odstavné koleje k poškození vagonu vlaku dvěma sprejovými nápisy růžové barvy s černým orámováním, bílým stínováním a zeleným podkladem. Nápisy byly v délkách necelých pět metrů a výšce přes metr. Poškozením vagonu vznikla škoda přibližně za třicet tisíc korun.
Policisté vyhodnotili také záznamy z kamer. Zjistili, že se v lokalitě pohybovaly dvě osoby a mohly by tak poskytnout důležité informace. V zájmu prověřování by tak policisté potřebovali zjistit jejich totožnost a s žádostí o spolupráci se obracejí na veřejnost,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.
Podle informací policistů se jedná zřejmě o osoby mladšího věku. Vyšší z nich měla na hlavě čepici s kšiltem, obuté sportovní boty a na zádech tmavý batoh. Osoba menší postavy měla nakrátko střižené hnědé vlasy, oblečené tmavé triko a kalhoty, obuté sportovní boty a přes rameno zavěšenou tašku.

„Žádáme svědky, kteří osoby či některou z nich na kamerovém záznamu poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nacházejí nebo pohybují, aby se přihlásili na tísňové lince 158. Policisté uvítají také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter