Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté vypátrali vraha osmačtyřicetileté ženy z Havlíčkova Brodu

/
/
/
1820 ZobrazeníNa začátku srpna objevil náhodný svědek na hladině rybníka mezi Kamenem a Habry na Havlíčkobrodsku tělo ženy, po které už několik dní pátrali kriminalisté. Ti následně zadrželi podezřelého muže a obvinili ho ze zvlášť závažného zločinu a podali návrh na vzetí do vazby.

V tomto týdnu zadrželi krajští kriminalisté dvaapadesátiletého muže z Havlíčkobrodska podezřelého ze spáchání násilného trestného činu. Na základě shromážděných důkazů zahájili jeho trestní stíhání.
„Zadržený muž byl obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy spáchané po předchozím uvážení,“ uvedl Pavel Kubiš, vedoucí odboru obecné kriminality krajského ředitelství. V minulosti obviněný muž nebyl soudně trestán a ke spáchání činu se doznal.

K vraždě osmačtyřicetileté ženy došlo v neděli 28. července v ranních hodinách v Havlíčkově Brodě a její tělo nalezl svědek ve čtvrtek 1. srpna ve večerních hodinách na hladině rybníka mezi Kamenem a Habry na Havlíčkobrodsku.
Policisté dalším pátráním zjistili, že žena byla zavražděna, což následně potvrdila i provedená soudní pitva. Intenzivní více než měsíční prověřování případu krajskými kriminalisty bylo v pondělí 9. září zakončeno zadržením podezřelého muže a zahájením jeho trestního stíhání.

Kriminalisté závažný případ nadále vyšetřují. „Za spáchaný zvlášť závažný zločin obviněnému muži hrozí trest odnětí svobody na dvanáct až dvacet let.
S ohledem na závažnost celého případu apelujeme na média, aby nekontaktovala v souvislosti s tímto případem rodinu zavražděné ženy,“ uzavřela policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

  • Facebook
  • Twitter