Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté ve Žďáře nad Sázavou hledají svědky pondělní havárie

/
/
/
714 Zobrazení



Žďárští policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o spolupráci vyšetřování dopravní nehody, ke které došlo v pondělí 20. února pět minut před půl sedmou hodinou ráno na přechodu pro chodce v Dolní ulici ve Žďáru nad Sázavou.

„V daném místě došlo ke střetu dodávkového vozu Mercedes Benz s pětašedesátiletým chodcem, který utrpěl velmi vážná zranění a v nemocnici následkům podlehl. Potřebují, aby se přihlásili případní řidiči nebo chodci, kteří byli svědky dopravní nehody a mohli by tak poskytnout důležité informace k dopravní nehodě.
Žádáme případné svědky, kteří dopravní nehodu viděli nebo by mohli poskytnout informace k okolnostem, které jí předcházely, aby kontaktovali policii na tísňové lince 158,“ vyzývá policejní mluvčí Michaela Lébrová.

  • Facebook
  • Twitter