Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Spolek Fšem pořádá výstavu Daniely Klečacké

/
/
/
203 ZobrazeníSpolek Fšem představí 25. února v 17.00 novou výstavu malířky Daniely Klečacké. Dojde tak k výměně uměleckých děl v Galerii Fšem, která je součástí kavárny Vzpomínka na Karlově náměstí v Třebíči.

Daniela Klečacká je mladá malířka pocházející z Veselí nad Lužicí. Při své tvorbě pracuje především s akrylem, sprejem nebo se strukturovacími pastami. Její tvorba je abstraktní a často plná barev. „Malování je pro mě osobní terapií, která mě provází každým dnem. Není den, kdy bych něco nenakreslila, vždy mám po ruce alespoň svůj cestovní blok, do kterého si zaznamenávám, co se děje kolem mě,“ vysvětluje malířka, která svoji tvorbu publikuje i na Instagramu pod @daniela.klecacka. „Při mé tvorbě mě nejvíce inspiruje okolí. Když jsem třeba na výletě, procházce, na kávě s přáteli nebo s rodinou…,“ uzavírá Klečacká.

Výstava bude zahájena vernisáží 25. února v 17.00 v prostorách Galerie Fšem, která se nachází v kavárně Vzpomínka. Kromě malířky se mohou návštěvnici těšit i na hudební doprovod. Výstava bude zároveň prodejní, a pokud si návštevníci a návštevnice oblíbí některé z vystavených děl, lze je po domluvě s obsluhou koupit.

  • Facebook
  • Twitter