Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté v Třebíči hledají svědky úterní srážky chodce

/
/
/
686 ZobrazeníTřebíčští policisté se obracejí na případné svědky dopravní nehody, která se stala v pondělí 30. listopadu před sedmou hodinou ranní na přechodu pro chodce v ulici M. Majerové v Třebíči před křižovatkou s ulicí Kpt. Jaroše v Třebíči.

„K dopravní nehodě mělo dojít zřejmě tak, že dosud nezjištěný řidič s vozem zřejmě červené barvy a dosud nezjištěné tovární značky projížděl ve směru jízdy od Budíkovické ulice směrem k Velkomeziříčské ulici. Na vyznačeném přechodu pro chodce se vozidlo střetlo s třiašedesátiletou chodkyní, která přecházela z pravé strany na levou ve směru řidiče. Poté řidič nezastavil a pokračoval v jízdě ve směru k Velkomeziříčské ulici.
Při dopravní nehodě se lehce zranila chodkyně, která byla převezena k ošetření do nemocnice v Třebíči. Dechová zkouška byla u chodkyně negativní,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.
Policisté se touto cestou obracejí na případné svědky nehody a motoristy, kteří místem v danou chvíli projížděli a mají k dispozici záznam z palubních kamer svých vozidel, aby se svým svědectvím kontaktovali linku 158, případně přímo dopravní inspektorát Třebíč – telefon: 974 277 250 nebo 974 277 251.

  • Facebook
  • Twitter