Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté v Třebíči hledají řidičku úterní večerní nehody

/
/
/
534 ZobrazeníV úterý 23. července se v 17.30 stala ve Zdislavině ulici v Třebíči a k dopravní nehoda, při níž neznámá řidička ohrozila chodkyni a zranila ji. Policisté po řidičce pátrají.

„Doposud neznámá řidička, s doposud neustanoveným vozidlem, projížděla po Zdislavině ulici směrem k Cyrilometodějské ulici, při jízdě se nechovala dostatečně ohleduplně a ukázněně a ohrozila chodkyni, která přecházela vozovku mimo vyznačený přechod pro chodce ve směru chůze od Cyrilometodějské ulice směrem k Tkalcovské ulici.
Došlo ke střetu a k lehkému zranění chodkyně, která na místě po domluvě s řidičkou ošetření odmítla, ale vyhledala ošetření později v nemocnici v Třebíči a dodatečně tuto dopravní nehodu nahlásila,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.
Policisté se v rámci prověřování dopravní nehody obracejí na případné svědky, kteří viděli její průběh a mohli by poskytnout svědectví, případně na samotnou řidičku, která měla účast na dopravní nehodě, aby se obrátili s informacemi na linku tísňového volání 158, případě přímo na Dopravní inspektorát Třebíč, telefonní číslo 974 277 251 nebo na e-mail: vladimir.ruzicka@pcr.cz.

  • Facebook
  • Twitter