Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté v Jihlavě žádají veřejnost o pomoc

/
/
/
185 ZobrazeníJihlavští policisté vyšetřují zranění šestapadesátiletého muže, který se v sobotu 21. ledna zranil pod vlivem alkoholu kolem půl desáté večer v budově na Masarykově náměstí v Jihlavě v prostoru podesty schodiště vedoucího k restauraci u Židovské ulice.

Zraněného šestapadesátiletého muže zdravotnická záchranná služba převezla do jihlavské nemocnice, kde byl hospitalizován. „Po přijetí oznámení provedli policisté šetření a zahájili prověřování. Shromažďovali získané informace i poznatky a zajistili také kamerové záznamy, které vyhodnotili.
V současné době se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti dvou mužů zachycených na fotografii. Jedná se o osoby, které by mohly poskytnout svědectví k vzniku zranění muže a okolnostem, které mu předcházely.
Žádáme muže na fotografii nebo občany, kteří je poznají, případně mají informace, kde se aktuálně nacházejí či pohybují, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Dva muže vyzývá jihlavská policie, aby se přihlásili se svým svědectvím, archiv Policie ČR
  • Facebook
  • Twitter