Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté v Jihlavě hledají svědky fyzického napadení

/
/
/
851 ZobrazeníJihlavští policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při prověřování případu fyzického napadení, ke kterému došlo v červenci v jihlavském obchodním domě. Potřebovali by zjistit totožnost dvou mužů na videozáznamu, kteří by mohli poskytnout důležité informace k průběhu a okolnostem napadení.

„K případu došlo v pátek 12. července před šestou hodinou večer v obchodním domě v ulici Romana Havelky. Na prodejní ploše vznikl nejprve konflikt mezi třemi muži, jednalo se o dva zákazníky obchodu a jednoho zaměstnance, který přerostl ve fyzické napadení. Poté oba zákazníci z prodejny odešli a na místo byla přivolána policie. Zaměstnanec obchodu utrpěl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.
Do konfliktu se zapojili dva muži. V současné době se policisté obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování jejich totožnosti.

„Žádáme muže na kamerovém záznamu nebo občany, kteří jednoho či oba znají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nacházejí či pohybují, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter