Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté pátrají po útočnících z Jihlavy, napadli chlapce

/
/
/
772 ZobrazeníJihlavští policisté žádají veřejnost o spolupráci při prověřování případu fyzického napadení, ke kterému došlo v srpnu v Jihlavě a jehož  obětí se stal mladistvý chlapec. Policisté potřebují zjistit totožnost dvou mladých mužů, kteří se v lokalitě, kde k napadení došlo, pohybovali. 

Ke spáchání činu došlo v pondělí 13. srpna v Hradební ulici. „V prostoru jihlavských hradeb byla skupinka mladých lidí, ke kterým po půl sedmé večer přišli dva neznámí mladí muži s dívkou. Jeden ze dvojice mladých mužů se choval agresivně a hrubě. Po chvíli bezdůvodně zaútočil na mladistvého chlapce ze skupinky, který v tu dobu seděl na lavičce. Napadeného patnáctiletého chlapce shodil na zem a bil ho pěstí, přičemž údery směřoval do oblasti jeho hlavy. Následně se chlapci podařilo dostat se z dosahu agresivního mladého muže a společně s jeho kamarády z místa utéct. Poté přijali policisté oznámení o fyzickém napadení a na místo okamžitě vyjely policejní hlídky. Policisté začali po podezřelých ihned v lokalitě pátrat. Napadený chlapec utrpěl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření, další škoda mu vznikla poškozením věcí, včetně mobilního telefonu,“ popsala  policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že policisté nyní zjišťují totožnost dvou mladých mužů, které zachytila kamera v jihlavském obchodním centru.

„Žádáme občany, kteří mladé muže na kamerovém záznamu poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nacházejí nebo pohybují, aby se přihlásili na tísňové lince 158. Přihlásit se mohou také muži zachycení na kamerovém záznamu nebo jakákoli další osoba, která by mohla policistům poskytnout informaci směřující ke zjištění pachatele fyzického napadení,“ dodala tisková mluvčí.

  • Facebook
  • Twitter