Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté pátrají po sedmnáctileté dívce a její dceři

/
/
/
704 ZobrazeníPelhřimovští kriminalisté se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při pátrání po kojenci a jeho matce. Sedmnáctiletá dívka se nevrátila se svojí dcerou z povolené vycházky v neděli 1. srpna v odpoledních hodinách do střediska výchovné péče v Černovicích, kde má být s dcerou umístěna. Do současné doby se do zařízení pro mládež nevrátila a je nekontaktní.

„Sedmnáctiletá dívka je vysoká přibližně 170 centimetrů, je štíhlé postavy, má středně dlouhé černé vlasy a hnědé oči. Podle zjištěných informací by mohla používat dětský kočárek s bílou korbou a červenou stříškou,“ uvedla policejní mluvčí Stanislava Rázlová.
Policisté po dívce a její dceři vyhlásili celostátní pátrání, dívku společně s dcerou se však do současné doby vypátrat nepodařilo. „Na základě zjištěných poznatků a provedených šetření policisté zjistili, že by se dívka s téměř tříměsíční dcerou mohla v současné době pohybovat na Ústecku, Děčínsku, zejména pak v lokalitě Rumburku a Krásné Lípy. Nelze ale její pohyb vyloučit na území jiného kraje.
Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se dívka s dítětem v současné době mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158,“ dodala Stanislava Rázlová.

  • Facebook
  • Twitter