Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté pátrají po další dívce

/
/
/
741 ZobrazeníŽďárští kriminalisté pátrají po třináctileté dívce, která odešla ve čtvrtek 9. ledna kolem půl čtvrté odpoledne z místa svého trvalého bydliště v Bystřici nad Pernštejnem. Do současné doby se dívka do místa bydliště nevrátila a nepodala o sobě žádnou zprávu.

Svědci ji naposledy viděli kolem půl páté odpoledne v Bystřici nad Pernštejnem v přítomnosti další, dosud neustanovené, dívky.

„Pohřešovaná dívka je 165 centimetrů vysoká, má hubenou postavu, černé oči, středně dlouhé černé vlasy. Na pravém obočí má vyholený proužek v šířce 5 mm a na levém zápěstí má jizvu. V době odchodu na sobě měla oblečenou podzimní prošívanou bundu s kapucí béžové barvy se zdrhovadlem žluté barvy, černé rifle, zimní kotníkové boty na šněrování černé barvy. Při sobě měla růžový vak přes rameno značky Nike,“ popsala policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

Pohřešovaná dívka, archiv Policie ČR

Pohřešovaná dívka se může podle informací policistů pohybovat po celém území České republiky. „Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala policejní mluvčí.

Aktualizace 11. ledna, 8.40
„Pohřešovaná třináctiletá dívka, ke které jsme dnes, v pátek 10. ledna, zveřejňovali výzvu v médiích, byla vypátrána. Dívka je v pořádku,“ doplnila Stanislava Miláčková.

  • Facebook
  • Twitter