Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté navštíví koupaliště v Lukách nad Jihlavou v rámci akce Bezpečně u vody

/
/
/
373 ZobrazeníVe čtvrtek 20. července proběhne jako každoročně v letních měsících jedna z preventivních akcí v rámci celorepublikového projektu s názvem Bezpečně u vody. Policisté z oddělení tisku a prevence Krajského ředitelství policie Kraje Vysočina tentokrát navštíví koupaliště v Lukách nad Jihlavou mezi 10.00 a 12.00.

Preventivní akce se zaměří na osoby, které chodí k vodě trávit svůj volný čas, tedy návštěvníky koupališť či různých vodních ploch.
„Cílem projektu je návštěvníkům koupaliště, kteří si zde užívají horkých letních dnů poradit jak se bezpečně u vody chovat. Návštěvníci se mohou dozvědět zajímavé preventivní rady jak se chovat bezpečně u vody, jak mají na lodích a plavidlech dodržovat všechna bezpečnostní pravidla nebo také zda věnují dostatečnou pozornost u vody svým nezletilým dětem. Důležité jsou i rady ohledně zvýšené pozornosti svých věcí, aby například cennosti, které u vody nezbytně nepotřebují, raději ponechali doma. To samé platí o vozidle, které není bezpečným místem pro uložení cenných věcí,“ vysvětluje vrchní inspektor Lukáš Vondra.

Úvodní ilustrační foto: archiv Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter