Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté na Třebíčsku stále pátrají po seniorovi ze Starče, žádají o pomoc

/
/
/
201 ZobrazeníOd neděle 27. srpna probíhá policejní pátrání po seniorovi ze Starče na Třebíčsku, který odjel z místa bydliště na elektrické tříkolce. Do akce byly nasazeny desítky policistů, hasičů a dobrovolníků a nasadili také policejní vrtulník.

„Na základě zveřejněné výzvy se nám podařilo o svědků zjistit, že senior se v neděli večer zřejmě vydal ze Starče až na okraj Třebíče do blízkosti vodní nádrže Markovka. Proto jsme včera pátrání zaměřili také na volní plochu a její okolí. Bohužel zatím pátrání nepřineslo žádný výsledek.

Proto se nyní obracíme na řidiče, kteří projížděli v neděli 27. srpna navečer kolem 17.45 až 18.30 po silnici II/351 vedoucí z Třebíče směrem na Dalešice a mají ve svých vozidlech palubní kameru, která by mohla zachytit jízdu muže na elektrické tříkolce, aby se přihlásili na linku 158. Stejně tak bychom uvítali případné svědectví řidičů, cyklistů nebo motocyklistů, kteří zaregistrovali pohyb tříkolky na této silnici nebo v její blízkosti v neděli v uvedenou dobu,“ uvedla Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

  • Facebook
  • Twitter