Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté na Pelhřimovsku pátrají po pohřešované nezletilé dívce

/
/
/
967 ZobrazeníPelhřimovští kriminalisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po pohřešované třináctileté dívce z Pelhřimovska. Naposledy ji její blízcí příbuzní viděli v pátek 27. dubna ráno. 

„Když se dívka do místa bydliště nevrátila a nepodala o sobě žádnou zprávu, obrátili se její blízcí příbuzní s žádostí o pomoc na policii. Policisté po pohřešované dívce vyhlásili celostátní pátrání a ihned ji začali hledat.
Na základě šetření se policistům podařilo zjistit, že dívka v pátek navštívila svého známého v Tachově a druhý den odtud odjela. Pohybovat by se mohla po celém území České republiky,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Pohřešovaná dívka

Podle informací policistů je pohřešovaná dívka vysoká přibližně 170 centimetrů, střední postavy. Má zelené oči a tmavohnědé vlasy v délce po lopatky. Na sobě měla naposledy oblečené světlé tričko s krátkým rukávem a černou mikinu s dlouhým rukávem na předním díle v oblasti hrudníku s nápadným obrázkem na motiv filmové postavy Iron Man (viz. příloha). Obuté měla černé výrazné boty s bílým nápisem tzv. skate boty. U sebe nosí černý batoh s bílými nápisy a na něm svazek klíčů na řetízku z víček od nápojových plechovek.
Je možné, že dívka změní barvu svých vlasů, nejpravděpodobnější by mohla být blond.

„Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter