Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté na Jihlavsku hledají svědky nedělní havárie mezi Větrným Jeníkovem a Bílým Kamenem

/
/
/
595 ZobrazeníJihlavští policisté žádají veřejnost o pomoc při prověřování vážné dopravní nehody, ke které došlo v neděli 5. června odpoledne na silnici mezi Větrným Jeníkovem a Bílým Kamenem na Jihlavsku. Při havárii se vážně zranil řidič motocyklu. Místem nehody měli projíždět cyklisté a dále řidič vozidla, které policisté žádají, aby se přihlásili na lince 158.

V neděli 5. června jel kolem půl čtvrté odpoledne řidič motocyklu Kawasaki ve směru od Bílého Kamene na Větrný Jeníkov. „Řidič kvůli situaci na komunikaci strhnul řízení, vyjel na krajnici a následně s motocyklem v příkopu havaroval. Osmašedesátiletý motocyklista utrpěl vážné zranění a byl zdravotnickou záchrannou službou převezen do jihlavské nemocnice.
Policisté dechovou zkouškou u řidiče vyloučili požití alkoholu. Na motocyklu vznikla předběžně vyčíslená škoda padesát tisíc korun. Dopravní nehodu policisté prověřují, zjišťují příčinu a veškeré související okolnosti,“ popsala havárii policejní mluvčí Jana Kroutilová.
Policisté zjistili, že místem nehody měli projíždět v opačném směru od Větrného Jeníkova, řidič vozu a skupina zřejmě tří cyklistů, jejichž totožnost by policisté v zájmu prověřování dopravní nehody potřebovali zjistit.
„Žádáme řidiče vozidla a také cyklisty, kteří místem, kde k nehodě došlo, projížděli, aby se přihlásili na tísňové lince 158. Policisté uvítají také informace, které by ke zjištění jejich totožnosti vedly. Žádáme rovněž, aby se přihlásili případní svědci, kteří viděli dopravní nehodu nebo situaci, která jí předcházela,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter