Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté hledají svědky havárie cyklisty na Havlíčkobrodsku

/
/
/
702 ZobrazeníV pondělí 10. října kolem 16.40 se stala na silnici II/344 mezi Rušinovem a Jeníkovcem na Havlíčkobrodsku dopravní nehoda devětašedesátiletého cyklisty, kterého měl dosud nezjištěný řidič neznámého vozu bílé barvy, jedoucí ve směru od Rušinova při předjíždění srazit pravým bokem auta.

„Cyklista po nárazu spadl na silnici a zranil se. Nezjištěný řidič neznámého vozu na místě dopravní nehody nezastavil, dopravní nehodu neoznámil a z místa odjel neznámo kam. Cyklista se zvedl a jízdní kolo tlačil pěšky do Suché, odkud telefonoval svým blízkým, kteří následně věc oznámili na zdravotnickou záchrannou službu,“ uvedla Dana Čírtková.

Při dopravní nehodě došlo se zranil cyklista, kterého vrtulník transportoval do zdravotnického zařízení. „Při dopravní nehodě došlo ke hmotné škodě na jízdním kole značky BMC. Dechová zkouška u cyklisty byla negativní.
Policisté se obracejí na případné svědky této dopravní nehody, kteří viděli její průběh, aby kontaktovali linku 158. Obracíme se také na řidiče, kteří v danou dobu projížděli úsekem silnice II/344 mezi obcemi Rušinov a Jeníkovec a mají ve svých vozidlech palubní kamery, které mohly zaznamenat průjezd bílého vozidla, aby kontaktovali linku 158,“ dodala Dana Čírtková.

  • Facebook
  • Twitter