Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté hledají svědky tragické nehody u Pohledu

/
/
/
1431 ZobrazeníVe čtvrtek 9. září kolem půl šesté ráno se stala na silnici první třídy mezi Krátkou Vsí a Havlíčkovým Brodem. Policisté hledají svědky a řidiče disponující palubní kamerou, která nehodu zaznamenala, aby se přihlásili na linku 158.

„V místě křižovatky u Pohledu se před půl šestou ráno pohyboval osmašedesátiletý muž, který se srazil s osobním vozem Volvo a následně s vozem Škoda, jedoucích ve směru od Ždírce nad Doubravou na Havlíčkův Brod. Následky nehody byly tragické a osmašedesátiletý chodec vážným zraněním na místě podlehl. Policisté u obou řidičů osobních provedli dechové zkoušky, které byly negativní. U zemřelého chodce byla nařízena soudní pitva,“ uvedla policejní mluvčí Stanislava Rázlová.

V rámci dalšího prověřování, zjišťování příčiny, okolností a stanovení nehodového děje, se kriminalisté obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci. „Uvítali by případné svědky této dopravní nehody, a dále informace od řidičů, kteří mají ve svých vozidlech palubní kamery, které mohly zachytit průběh samotné nehody, případně okolnosti, které jí předcházely. V případě, že můžete poskytnout jakékoliv informace k uvedené události, přihlaste se na tísňové lince 158,“ dodala tisková mluvčí.

  • Facebook
  • Twitter