Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté hledají svědky havárie v Dolní Krupé

/
/
/
1111 ZobrazeníV pátek 5. srpna kolem půl osmé ráno došlo v Dolní Krupé na Havlíčkobrodsku v místě tříramenné křižovatky silnice II/344 a místní komunikace k dopravní nehodě, při které se srazilo nákladní auto MAN s osobním autem Jeep v levotočivé zatáčce v klesání.

„Řidič nákladního auta jel po hlavní silnici II/34 ve směru na Chotěboř a uvádí, že se údajně nejdříve míjel s autobusem a následně se míjel s osobním autem Jeep, se kterým se střetl. Řidič osobního auta Jeep jel v opačném směru. Později řidič nákladního auta MAN uslyšel ránu, ale žádné poškození nezaznamenal. Řidič osobního auta Jeep uvedl, že projížděl po silnici II/344 ve směru na Havlíčkův Brod a v místě pravotočivé zatáčky ve stoupání se míjel s nákladním autem, a když byl u levé zadní části nákladního auta, tak uslyšel ránu, za zatáčkou zastavil a zjistil, že má poškozenou levou přední stranu vozu. Vznikla hmotná škoda na obou vozidlech,“ uvedla Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

U obou řidičů policisté na místě vyloučili dechovou zkouškou alkoholu v dechu. „Policisté se kvůli vyšetřován příčiny dopravní nehody a zejména ke stanovení míry zavinění obracejí na případné svědky nehody, kteří viděli její průběh nebo svědky, kteří mají ve svých vozidlech palubní kameru, která by zachytila jízdu obou vozidel před nehodou případně samotný střet, aby se ozvali policistům na lince 158,“ dodala Dana Čírtková.

  • Facebook
  • Twitter