Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté hledají muže z videozáznamu, znáte ho?

/
/
/
872 ZobrazeníJihlavští policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o spolupráci při prověřování incidentu, k němuž došlo na parkovišti u jihlavského obchodního domu v ulici Romana Havelky v Jihlavě 19. května.

„Po osmé hodině večer vznikl na parkovišti před obchodním domem nedaleko prodejního stánku konflikt mezi dvěma muži. Došlo na slovní nadávky i údery pěstí, jeden z mužů skončil zřejmě i na zemi. Poté muž, jehož totožnost by policisté potřebovali zjistit, nasedl na jízdní kolo, jel pryč a druhý účastník incidentu za ním běžel. Cyklista pokračoval v jízdě mezi budovami obchodů k řece a po cyklostezce jel dál směrem na centrum města. Po chvíli běžícímu muži ujel,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že by policisté chtěli znát totožnost muže na videozáznamu.

„Žádáme muže na videozáznamu nebo lidi, kteří ho znají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Policisté také uvítají, pokud budou policii kontaktovat případní svědci incidentu, ke kterému mezi muži na parkovišti došlo,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter