Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Pokračovaly ligové soutěže stolních tenistů

/
/
/
329 Zobrazení

Celkem osm mistrovských zápasů sehráli v dalším dvojkole celostátních a krajských soutěžích stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod. A byli v nich velice úspěšní, šest z nich vyhráli a pouze dvakrát odešli poraženi.

Bez prohry jsou v nové sezoně dva havlíčkobrodské celky – HB Ostrov „D“, který vede tabulku Divize Vysočina a B družstvo HB Ostrov, jemuž patří po dvou výhrách na východě Čech nad Teslou Pardubice a Jiskrou Holice v průběžném pořadí II. ligy skupiny B druhá příčka.

V domácí hale se stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod představí o prodlouženém víkendu 25. až 27. října, kdy jsou v HB Aréně v Jihlavské ulici (naproti autosalonu Citroen) na programu zápasy všech ligových i krajských týmů.

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod “B” ve II. lize ještě neprohráli

Přehled výsledků:

I. liga

KST SK US Steinerová Choceň – HB Ostrov Havlíčkův Brod „A“ 10:8
Body HB Ostrov „A“: Jaromír ZLÁMAL ml. 3; David ŠTĚPÁNEK 2,5; Ondřej KVĚTON 2; Radek SKÁLA 0,5.
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA – HB Ostrov Havlíčkův Brod „A“ 6:10
Body HB Ostrov „A“: Jaromír ZLÁMAL ml. 2,5; Radek SKÁLA 2; Šimon JADRNÝ 1,5; Ondřej KVĚTON 1; 3x w.o. (skreč M. Lebedy ml.).

II. liga – skupina B

Tesla Pardubice „A“ – HB Ostrov Havlíčkův Brod „B“ 3:10
Body HB Ostrov „B“: Daniel BÁRTA a Šimon JADRNÝ po 3,5; František ČAMR 3.
TJ Jiskra Holice „A“ – HB Ostrov Havlíčkův Brod „B“ 4:10
Body HB Ostrov „B“: Daniel BÁRTA a František ČAMR po 3,5; Miloslav MÁDR 2; Matěj ZÁBOJ 1.

Divize Vysočina

SK Kamenice nad Lipou „A“ – HB Ostrov Havlíčkův Brod „C“ 3:10
Body HB Ostrov „C“: Miloslav MÁDR 3,5; Jakub HITZGER a Martin JONÁŠ po 2,5; Adam SIVERA 1,5.
SK Tenis Polesí „A“ – HB Ostrov Havlíčkův Brod „C“ 4:10
Body HB Ostrov „C“: Miloslav MÁDR 3,5; Martin JONÁŠ a Adam SIVERA po 2,5; Jakub HITZGER 1,5.

Krajský přebor II. třídy

TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou „A“ – HB Ostrov Havlíčkův Brod „D“ 8:10
Body HB Ostrov „D“: Filip HEJKAL 3; Lukáš SVOBODA a Štěpán HOLUB po 2,5; Jakub RŮŽIČKA 2.
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou „A“ – HB Ostrov Havlíčkův Brod „D“ 10:7
Body HB Ostrov „D“: Lukáš SVOBODA 3; Štěpán HOLUB a Filip HEJKAL po 2.

Jedním z mladých stolních tenistů, který úspěšně hraje KP II. třídy je Lukáš Svoboda.

  • Facebook
  • Twitter