Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pojď hrát hokej za bystřické hokejisty

/
/
/
208 ZobrazeníVe středu 17. ledna se na zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem uskutečnila další náborová akce pro děti a jejich rodiče nazvaná Pojď hrát hokej. Postupně se stadion plnil dětmi, které si přišly vyzkoušet třeba i první krůčky na ledě.

Po úvodní registraci u asistentek děti obdržely drobné dárky. Poté se přesunuly do šaten, kde se začaly převlékat a chystat na vstup na ledovou plochu. Kdo neměl dostatečné vybavení, klub mu zapůjčil.
„Po převléknutí už pak nic nebránilo vyjet na ledovou plochu, na které trenéři připravili pro naše začínající hokejistky a hokejisty různé aktivity. Úvodní vstup byl ozvláštněn špalírem kluků a holek, kteří již jsou v kategorii náboru. Ti přivítali své nové kamarády tradičním poklepem hokejek o led.
Děti si pak vzali pod svou patronaci trenéři, kteří je zasvěcovali do základů bruslení. Ty co již byly na ledě jistější, pak hrály různé známé hry. Aktivita všech dětí byla úžasná a i na rodičích bylo vidět, jak si akci užívají,“ popsal Miroslav Pech z BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem.


Rodiče mezi tím dostali ve vestibulu zimního stadionu informace o chodu klubu BK Zubři a možnostech a pomoci od svazu hokeje.
„Pro některé děti to však prý bylo krátké a tak dostaly pozvání na již příští trénink náboru. Závěrečné společné fotografování ukončilo pobyt na ledové ploše.
Při převlékání z bruslí, kde děti rodičům sdělovaly své zážitky, přišlo pozvání na malé pohoštění, které po těch všech aktivitách a pochybu na ledě, určitě přišlo vhod,“ dodává Miroslav Pech.


  • Facebook
  • Twitter