Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Petr Malášek a Lenka Nová v humpoleckém divadle Za komínem

/
/
/
977 ZobrazeníZpěvačka s nezaměnitelným sametovým altem Lenka Nová, která se v posledních letech nejvíce prezentovala na koncertech s Michalem Horáčkem, navázala spolupráci s klavíristou a skladatelem Petrem Maláskem. Vystoupí v pátek 2. října v Humpolci.

Hudební spojení těchto dvou osobností hned po prvních koncertech zaznamenalo velkou pozornost a nadšení publika.  „V písních, které Lenka prezentuje svým velmi osobitým pojetím, se prolínají příběhy ženy, jež vedle krásného hlasu, profesionality a noblesy na podiu zůstává duší a srdcem především obyčejnou holkou, která prožívá životní radosti a strasti všedních dnů a nepřestává věřit v lásku a životní naplnění. Vynikající Petr Malásek pak velmi zkušeně a instinktivně doprovází na klavír jednotlivé písně. V sálech vzniká neopakovatelná atmosféra srovnatelná s koncerty, kdy Petr spolupracoval na jednom podiu s Hanou Hegerovou,“ přibližuje Kateřina Čermáková, programová ředitelka divadla.
Koncert začíná v divadle Za komínem v Humpolci ve 20.00, vstupné je 330 Kč v předprodeji a 380 Kč na místě.

  • Facebook
  • Twitter