Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pelhřimovští policisté pátrají po třináctileté dívce

/
/
/
387 ZobrazeníPo třináctileté dívce pátrají policisté na Pelhřimovsku, naposledy ji svědci viděli v pondělí 19. září kolem osmnácté hodiny, když odcházela z místa bydliště v Humpolci.

„Domů se měla vrátit ve večerních hodinách. Když ve stanovenou dobu dívka nepřišla, začala ji rodina ihned hledat. Když rodina vyčerpala všechny svoje možnosti, obrátila se s žádostí o pomoc na policii. Policisté začali okamžitě po přijetí oznámení po pohřešované dívce pátrat.
Pohřešovaná dívka je vysoká přibližně 170 centimetrů, štíhlé postavy. Dívka má dlouhé tmavé vlasy, asi po lopatky, které nosí rozpuštěné. Na sobě měla při odchodu z domu černé tepláky značky ADIDAS s bílými pruhy po stranách, černou chlupatou mikinu s kapucí se zapínáním na zip a bílé tenisky,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Pohřešovaná dívka, foto: archiv Policie ČR

Policisté vyhlásili po pohřešované dívce celostátní pátrání. „Informace o pohřešování s jejím popisem byla předána všem policejním hlídkám. Policisté po pohřešované začali ihned po přijetí oznámení pátrat, prověřili zdravotnická zařízení, lokality jejího bydliště a míst, která navštěvuje. Po dívce policisté pátrali i u kamarádů a hledali ji i na dalších místech, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet.

Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala Michaela Lébrová.

  • Facebook
  • Twitter