Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Ochotníci z Novoměstska zahrají pro Úsměváčky z Bystřice nad Pernštejnem

/
/
/
850 ZobrazeníČlenové spolku Ochotníci z Novoměstska pořádají v úterý 11. října v 19.00 v Kulturním domě v Novém Městě na Moravě benefiční představení Světáci, jehož premiéru mohli diváci vidět letos na jaře.

Benefice bude odehrána ve prospěch zapsaného spolku Úsměváčci z Bystřice nad Pernštejnem, který sdružuje handicapované děti, mladé lidi, jejich rodiče a přátele. Ochotníci z Novoměstska budou hrát benefici pro Úsměváčky už po sedmé. Minulé ročníky odehráli v Kulturním domě v Bystřici nad Pernštejnem. Letos udělali změnu a benefici zahrají na domovské scéně Ochotníků z Novoměstska.
Benefiční představení hraná pro polámané andílky mají podle vyjádření novoměstských ochotníků vždy velmi milou atmosféru i díky přítomnosti samotných usměvavých Úsměváčků, které na konci představení uvítají na pódiu, a tak jako vždy jim předají celý výtěžek ze vstupného.


Vstupenky v hodnotě 99 Kč zakoupí zájemci v předprodeji v obuvi D&D Kožená galanterie na Vratislavově náměstí v Novém Městě na Moravě nebo ve Zlatnictví Martina Dvořáková na Masarykově náměstí 59 v Bystřici nad Pernštejnem a také přímo před představením v novoměstském kulturním domě.

  • Facebook
  • Twitter