Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Osmnáct regionálních médií představuje své fotografie na výstavě Region Press Foto 2019

/
/
/
772 ZobrazeníDo konce ledna mohou zájemci navštívit v prostorách Krajského úřadu Kraje Vysočina v Žižkově ulici v Jihlavě výstavu fotografií z novin, časopisů i dalších tiskovin či internetových serverů z Vysočiny Region Press Foto 2019.

Snímky sedmého ročníku výstavy, která je v posledních letech koncipována jako putovní, jsou k vidění v úředních hodinách hned vedle kongresového sálu a pak ještě ve třetím patře úřadu.

Více než 50 fotografií profesionálních i amatérských fotografů je pestrou směsicí dokumentárních, reportážních i výtvarných děl. Vedle profesionálních snímků tu lze nalézt i ty, které dokumentují každodenní život ve společnosti, krajinu nebo obec.
„Ač nemusí být výtvarně dokonalé, byly pořízeny s láskou a úmyslem co nejlépe zachytit událost v daném místě. Snímky jsou dokumentem doby, která je vždy jedinečná. Jejich význam je proto jednoznačný,“ dodává za pořadatele ze Syndikátu novinářů Vysočina Petr Klukan.

„Fotografie spoluvytváří stránky novin a často jsou to přímo ony, které zaujmou čtenáře přečíst si obsah článku,“ vysvětluje význam snímků pro média předseda vysočinských novinářů Jaroslav Paclík.

Vystavující média

Jihlavské listy, Telčské listy, Týdeník Cesta Vysočinou, Deník (ze všech pěti okresů Vysočiny), ždírecké Naše noviny, MF Dnes, 5+2, měsíčník Kraje Vysočina
Internetová média: Vysočina-news, Třebíčské noviny, Přibyslavský občasník i město Přibyslav, Žďárské noviny a Noviny jihlavské radnice.

  • Facebook
  • Twitter