Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Oprava průtahu Novým Městem na Moravě pokročila

/
/
/
396 ZobrazeníOprava na silnici I/19 na průtahu Novým Městem na Moravě pokročila. V pátek 23. dubna dokončila firma pokládku nového povrchu, což ještě před víkendem umožnilo demontovat stávající dopravní omezení kyvadlově řízené dopravy.

Tento týden pokračují opravy v rámci posuvného pracovního místa. Zbývá obnovit vodorovné dopravní značení a před přechodem v Brněnské ulici udělat bezpečnostní protismykovou úpravu povrchu vozovky, jejímž cílem je zkrácení brzdné dráhy vozidel a optické (barevné) zvýraznění nebezpečných úseků.

Na silnici I/23, kde se opravuje více jak kilometr povrchu vozovky, v pátek dokončili pokládku nové obrusné vrstvy silnice a na víkend odstranili dopravní omezení kyvadlově řízeného provozu. V tomto týdnu ještě dokončí kompletní obnovu vodorovného dopravního značení. Tu bude zhotovitel realizovat buď v rámci posuvného pracovního místa, nebo opětovně za uzavření jednoho pruhu silnice s kyvadlově řízeným provozem. S úplným ukončením obou oprav se počítá nejpozději v pátek 30. dubna.

Opravený úsek silnice v Novém Městě na Moravě
  • Facebook
  • Twitter