Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Opilá řidička v neděli havarovala na Pelhřimovsku

/
/
/
842 ZobrazeníV neděli 18. října kolem šestnácté hodiny došlo na Pelhřimovsku k dopravní nehodě. Šestadvacetiletá řidička osobního auta Toyota Aygo havarovala na silnici mezi Kletečnou a Hněvkovicemi, s vozem se několikrát přetočila přes střechu.

„Řidička při průjezdu pravotočivou zatáčkou, zřejmě vlivem silné podnapilosti, nepřizpůsobila rychlost jízdy a vyjela do protisměru na pravou nezpevněnou krajnici, kde dostala smyk. Ten nezvládla a vyjela vlevo mimo komunikaci do přilehlého pole, kde se s vozidlem několikrát převrátila přes střechu. Při dopravní nehodě se řidička lehce zranila. Ve voze v době nehody cestovala sama, popsala událost,“ Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.
Policisté u ženy dechovou zkoušku zjistili 2,29 promile alkoholu v dechu, opakovaná dechová zkouška to potvrdila 2,32 promile.

Místo havárie na silnici mezi Kletečnou a Hněvkovicemi, foto: Policie ČR


„Cestou integrovaného operačního střediska jsme zajistili lékařské vyšetření spojené s odběrem žilní krve v nemocnici Pelhřimov, kam byla řidička převezena vozidlem zdravotnické záchranné služby,“ dodala Dana Čírtková s tím, že policisté ženě zadrželi řidičský průkaz a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.
Při nehodě vznikla hmotná škoda ve výši 60 000 korun.

  • Facebook
  • Twitter