Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Opilá cyklistka a řidič o víkendu na Vysočině

/
/
/
773 ZobrazeníO víkendu zaznamenali policisté na Vysočině dva hříšníky, kteří vyjeli na silnice regionu pod vlivem alkoholu, v pátek 7. září krátce před třetí hodinou odpoledne v Pražské ulici v Třebíči zastavili policisté čtyřiačtyřicetiletého muže, v sobotu 8. září havarovala na v Třešti Jihlavsku opilá cyklistka.

„V rámci silniční kontroly zjistili v pátek policisté u řidiče vozu Ford Galaxy dechovou zkouškou 0,48 promile alkoholu, také opakovaná dechová zkouška byla pozitivní a se stejným výsledkem. Policisté muži na místě zakázali další jízdu. Případ zadokumentovali jako přestupek na úseku dopravy, kterým se dále bude zabývat příslušný správní orgán,“ popsala policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

V sobotu kolem jedenácté hodiny večer havarovala na silnici druhé třídy v Třešti cyklistka, která byla pod vlivem alkoholu. „Třiačtyřicetiletá žena jela na jízdním kole ve směru od Třeště na Batelov. Při nehodě se zranila a zdravotnická záchranná služba ji převezla na ošetření do nemocnice. Policisté zjistili u cyklistky dechovou zkouškou 1,60 promile alkoholu. Také opakované měření bylo pozitivní,“ dodala tisková mluvčí.

 

  • Facebook
  • Twitter