Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Ondřej Ruml míří na zámek ve Žďáru nad Sázavou

/
/
/
1351 ZobrazeníNávštěvníci se i v letošním roce dočkají venkovního koncertu na Pivovarském nádvoří žďárského zámku. O skvělou atmosféru a kvalitní hudbu se tentokrát postará Ondřej Ruml a jeho Písně, šansony a další harampádí.

Ondřej Ruml přichází s recitálem, který volně navazuje na spolupráci s textařem Michalem Horáčkem. To vše v prostředí žďárského zámku už 1. září od 19.00. „Letitá spolupráce s Horáčkem měla za následek, že jsem se zamiloval do Hapky,“ říká s úsměvem Ondřej Ruml a nepopírá že nemalou část koncertu tvoří šansony právě této autorské dvojice.
V programu zazní ale i písně, které tvořil s pianistou Matějem Benkem. Společně natočili album Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha, které získalo ocenění Zlatá deska. Ruml se také objevuje v Benkově autorském projektu Planety.
Vstupenky v hodnotě 300 Kč můžete zakoupit ve žďárské Vinotéce U Charlieho a také přímo na zámku – na recepci Muzea nové generace. Pořadatelem akce jsou Žďárské interference, které jsou známé také jako organizátor cyklů koncertů Jazz & víno. Koncerty muzikantů české i světové jazzové a bluesové scény spojené s ochutnávkou vína se na zámku konají za podpory majitelů, rodiny Kinských, už od roku 2014.

Úvodní foto: Ondřej Ruml, foto: J. Kvarda

  • Facebook
  • Twitter