Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Omezení na dálnici D1 na Vysočině ve čtvrtek i v pátek

/
/
/
743 ZobrazeníVe čtvrtek 28. ledna došlo k omezení dálnici D1 v úseku Vysočiny, podle informací policistů musí řidiči jedoucí po dálnici D1 počítat s potížemi. Na 124,6 kilometru ve směru jízdy na Prahu je na vozovce poškozený panel. V současné době je v uvedeném kilometru uzavřený pravý jízdní pruh o délce dvou set metrů.

„Odpoledne bude poškozený panel odstraněn a vybagrováno podloží. Protože se podobně poškozené místo nachází i na 125. kilometru, tak se stejné opatření udělá v pátek 29. ledna i na tomto místě. Od 7.00 v pátek 29. ledna bude uzavřen pravý jízdní pruh ve směru na Prahu od 125,9.–124,6. kilometr do neděle do 8.00 kvůli betonáži a následnému vyzrání betonu. V místě bude snížena rychlost na 80 km/h od 8.00 do 17.00, od 17.00 do 8.00 bude v místě nejvyšší dovolená rychlost 60 km/h.
Obracíme se na řidiče, aby zejména s ohledem na očekávaný vývoj počasí místem projížděli velice opatrně a aby pozorně sledovali dopravní značení a dodržovali nejvyšší povolenou rychlost,“ uvedla Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

Úvodní ilustrační foto: archiv Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter