Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Okrsková soutěž v požárním sportu v Rozsochatci

/
/
/
1279 ZobrazeníV sobotu 18. května uspořádal SDH Rozsochatec okrskové kolo v požárním sportu na fotbalovém hřišti v Rozsochatci. V první části proběhla soutěž v běhu na 100 metrů jednotlivců, které se účastnilo deset žen a 27 mužů.

Z žen se na první místě umístila Pelikánová Pavla, na druhém místě Pešoutová Tereza a na třetím místě Pelikánová Petra, všechny z SDH Rozsochatec. V mužích se na prvním místě umístil Jakub Dobrovolný z SDH Rozsochatec, na druhém místě David Tomáš z SDH Dobkov a na třetím místě Pleskač Jan z SDH Libice nad Doubravou.
Po krátké přestávce následovala soutěž v požárním útoku, kterou zahájila družstva veteránů. Družstev soutěžilo celkem pět. Na prvním místě se umístilo družstvo z SDH Lhůta, na druhém místě družstvo z SDH Rozsochatec a na třetím místě družstvo z SDH Libice nad Doubravou. Poté soutěžilo devět družstev mladších mužů, zde se na prvním místě umístilo družstvo z SDH Dobkov, na druhém místě družstvo z SDH Chloumek a na třetím místě družstvo z SDH Rozsochatec A. Na závěr soutěžilo osm družstev žen. V kategorii žen se na prvním místě umístilo družstvo z SDH Chotěboř, na druhém místě družstvo žen Rozsochatec – maminy a na třetím místě Rozsochatec – holky. Ze soutěží v požárním útoku mladších mužů a žen postupují vždy dvě mužstva z každé kategorie do okresního kola soutěže.
Mimo to byly oceněny i dvě nejmladší závodnice v soutěži v běhu na 100 metrů jednotlivců Adéla Haláková z SDH Rozsochatec – holky a Eisová Eliška z SDH Bezděkov a také nejstarší aktivní soutěžící z řad veteránů Karel Pazderka z SDH Rozsochatec. Soutěžícím stěžoval závod silný vítr, ale jinak počasí přálo.

  • Facebook
  • Twitter