Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Okresní kolo přeboru družstev škol v šachu Pelhřimov

/
/
/
153 Zobrazení

Ve středu 20. a ve čtvrtek 21. listopadu se utkala družstva škol z Pelhřimovska v okresním kole Mistrovství ČR v rapid šachu. Pořadatelem byl tradičně DDM Pelhřimov a hostil 14 družstev – 64 hráčů a hráček. Hrálo se systémem každý s každým a soutěžilo se ve třech kategoriích.

I. kategorie – 1.-5. třídy ZŠ, 20. listopadu – šest družstev, 27 hráčů:

  1. místo ZŠ Senožaty (Pospíchal Martin, Svoboda Martin, Holoubek Jakub, Cibula Václav)
  2. místo ZŠ Na Pražské, Pelhřimov (Kolman Martin, Přikryl Radek, Horák Lukáš, Hovorka Jan, Rafaj Matěj)
  3. místo ZŠ Hálkova “A”, Humpolec (Čábera Richard, Dománek Stanislav, Boháč František, Buňata Vít)
  4. místo ZŠ Krásovy domky, Pelhřimov
  5. místo ZŠ Hradská, Humpolec
  6. místo ZŠ Hálkova “B”, Humpolec

Výsledky

Nejlepším hráčem na první šachovnici byl Čábera R., na druhé šachovnici Dománek S., na třetí šachovnici Horák L. a na čtvrté šachovnici Cibula V.

II. kategorie – 6.-9.třídy ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, 21. listopadu – pět družstev, 23 hráčů:

  1. místo ZŠ Na Pražské, Pelhřimov (Edr Michal, Přikryl Miloslav, Horák David, Kasalová Nikola) – družstvo předvedlo hezký výkon s plným počtem bodů, všichni byli zároveň vyhlášeni nejlepšími hráči na jednotlivých šachovnicích
  2. místo Gymnázium A, Humpolec (Brabencová Aneta, Koten Vojtěch, Pešek Jindřich, Roll Marek)
  3. místo ZŠ Kamenice nad Lipou (Záruba Lukáš, Šrámek Vojtěch, Vácovský Ondřej, Jiříček Tomáš)
  4. místo Gymnázium B, Humpolec
  5. místo ZŠ Hálkova, Humpolec

Výsledky

III. kategorie – SŠ, 20. listopadu – tři družstva, 14 hráčů:

  1. místo Gymnázium Pelhřimov (Kaňka Lukáš, Duong Patrik, Malínek Jakub, Říčan Matou)
  2. místo Gymnázium A, Humpolec (Klubal Jiří, Zach Vojtěch, Škaryd Tomáš, Vincenc Tomáš, Zachová Tereza)
  3. místo Gymnázium B, Humpolec (Haičiar Jan, Šotola Petr, David Matěj, Ferda Josef, Mrázková Kateřina)

Výsledky

První dvě družstva v jednotlivých kategoriích se nominovala do krajského kola přeboru družstev škol.

  • Facebook
  • Twitter